Bakoma prezentuje nowy produkt – napoje mleczne Bakoma BIO!

108
Bakoma prezentuje nowy produkt - napoje mleczne Bakoma BIO!

Producent przetworów mlecznych Bakoma zaprasza do skorzystania z nowej, rozszerzonej oferty – poznaj mleka smakowe bio – produkty rolnictwa ekologicznego!

Odżywiaj się zdrowo, poznaj nowe produkty bio Bakomy!

Bakoma poszerzyła swoją ofertę o nową linię produktów bio. Na polskie półki trafiły niedawno:

  • Kefir bio,
  • Mleka smakowe bio,

To idealna odpowiedź na rosnące wymagania konsumentów i miłośników zdrowego odżywiania!

Kefir bio oraz mleka smakowe bio Bakomy – produkty rolnictwa ekologicznego

Kefir bio oraz mleka smakowe bio Bakomy to produkty rolnictwa ekologicznego – oznacza to, że powstały one bez użycia pestycydów i genetycznie modyfikowanych owoców. Najlepszym dowodem na ich wysoką jakość jest, uznany na całym świecie, certyfikat ekologiczności.

Mleko Bakoma BIO jest dostępne w trzech różnych wariantach – na polskie półki trafiły mleka o smaku czekoladowym, truskawkowym oraz waniliowym. Cena jednego opakowania wynosi około 3,2 złotych.

Nowy kefir Bakomy, który szturmem wdarł się do polskich sklepów, kosztuje 2,75 złotych. Poznamy go po bardzo estetycznej butelce, opatrzonej charakterystycznym zielonym listkiem.

Bakoma – przetwory mleczne dla starszych i młodszych

Mleko smakowe Bakoma BIO oraz nowy kefir bio to produkty dedykowane zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Nie zawierają one sztucznych barwników, a ich formuła została wsparta pożytecznymi dla zdrowia, przyjaznymi dla jelit bakteriami kefirowymi. Termin przydatności do spożycia jest bardzo długi i wynosi 40 dni. Jak podaje Bakoma, są to produkty dla konsumentów, którzy cenią sobie najwyższą jakość. A czy wy już ich próbowaliście?