Tarot Online

Co zabrać ze sobą na siłownie?

Niniejszy artykuł pod tytułem Trening pośladków – Jak mieć pupę marzeń? nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Trening pośladków – Jak mieć pupę marzeń? należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Każdy z nas ma ulubioną listę rzeczy, które chętnie zabiera ze sobą na siłownie…bez, których nie jest wstanie wykonać dobrego treningu, albo takich, które sprawiają, że twoje ćwiczenia stają się przyjemniejsze. Oto nasze 5 gadżetów, które powinieneś zabierać ze sobą na siłownie. 

Słuchawki bezprzewodowe

Warto mieć je przy sobie, bo nie zawsze muzyka lecąca w tle, będzie Ci odpowiadała. Nic trudnego więc, włączyć swoją playlistę i cieszyć się z ćwiczeń przy motywującej i przyjemnej piosence. Słuchawki bezprzewodowe to dobre akcesorium ułatwiające trening np. używasz aplikacje w smartfonie, a dzięki bezprzewodowej funkcji skupiasz się na sobie i ćwiczeniach, a nie na ekranie telefonu.

Aplikacja z planem treningowym

Zaopatrz się w w elektroniczny plan treningowy z zestawami ćwiczeń. Unikniesz dzięki temu problemu w jaki sposób zabrać się za pierwsze ćwiczenie, albo gdy twoja ulubione maszyny, będą zajęte. Mając taką szybką notatkę, nie będzie trzeba kombinować od czego zacząć.

Frotki na nadgarstki

Jeśli w twoich ćwiczeniach, masz problem z kapiącym potem z czoła, ten gadżet załatwi sprawę w mgnienia oku. Dzięki frotkom szybko i sprawnie zetrzesz pot, a twój komfort przy intensywnym treningu wzrośnie, kiedy nie masz czasu na sięgnięcie po ręcznik.

Taśmy i gumy do ćwiczeń

Te akcesoria to jeden z najlepszych gadżetów do ćwiczeń. Lekkie i zmieniające trening na wiele innych różnych możliwości. Taśmy i gumy używamy do treningu siłowego i treningów wzmacniająco-spalających. Polecamy taśmy i gumy w kształcie pętli.

Opaska mierząca tętno

Ciekawym gadżetem jest, też opaska mierząca tętno, która sprawdza się w wygodnym treningu. Taka opaska gra istotną rolę, przy ćwiczeniach w podporze, np. pompki albo deska, gdzie jesteś w stanie zobaczyć swoje tętno, a wtedy możesz modyfikować trening, podkręcając intensywność albo wydłużając przerwę między seriami.

Antyperspirant

Pot na siłowni to całkiem normalne zjawisko, zwłaszcza przy ciężkich ćwiczeniach. Ale zawsze warto mieć w torbie dezodorant, który poprawi twój komfort po wykonaniu treningu. To dobre rozwiązanie bo nie zawsze po siłowni wracasz do domu…możesz mieć spotkanie, idziesz na zakupy czy wracasz do pracy i chcesz się czuć dobrze, dlatego pamiętaj o zabraniu takiej małej rzeczy do torby.

Posiłek po treningowy

Jeśli masz czas po wykonaniu dobrego treningu, na dostarczenie twojemu organizmowi siły dla dalszy dzień, pamiętaj o pudełkowym posiłku. A jeśli, nie masz czasu na spokojne zjedzenie dużego posiłku, miej w torbie mały batonik energetyczny. Uratuje Cię przed brakiem sił.