Tarot Online

Najlepsze aplikacje fitness – warto je zainstalować!

Niniejszy artykuł pod tytułem Trening pośladków – Jak mieć pupę marzeń? nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Trening pośladków – Jak mieć pupę marzeń? należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Szukasz sposobu, by urozmaicić treningi? A może chcesz rozpocząć przygodę z fitness, ale nie wiesz jak? Poznaj najciekawsze aplikacje fitness, które pozwolą Ci pracować nad swoim ciałem i uskuteczniać ciekawe treningi!

Najlepsze aplikacje fitness wspomagające treningi

Jeśli lubisz korzystać ze zdobyczy najnowszych technologii i zależy Ci na tym, by realizować ciekawe i pełne wyzwań treningi, warto wypróbować kilka aplikacji fitness, dostępnych na rynku.

Najlepsze aplikacje fitness, które warto zainstalować, to:

Workout Trainer

Workout Trainer to program, który pomaga regularnie ćwiczyć i spełniać cele związane z modelowaniem sylwetki, osiąganiem lepszych wyników oraz poprawą kondycji. Aplikacja zawiera dużą bazę ćwiczeń wraz z tutorialami i komentarzami audio. To świetne narzędzie, jedno z najlepszych na rynku aplikacji do fitness!

Daily Workouts Free

Daily Workouts Free to darmowa aplikacja pełniąca rolę Twojego własnego trenera personalnego. Instrukcje ogólnorozwojowych ćwiczeń zostały sporządzone w formie video, na każdy dzień przewidziany jest inny zestaw. Plany treningowe można dowolnie modyfikować lub układać własne zestawy ćwiczeń.

7 – minutowe ćwiczenia

Jeśli zależy Ci na regularnych ćwiczeniach, które nie są bardzo czasochłonne, warto sprawdzić polskojęzyczną aplikację 7 – minutowe ćwiczenia. Program opiera się o intensywny trening kondycyjny, złożony z serii kilkunastosekundowych ćwiczeń. To najbardziej wydajny i skuteczny sposób na poprawę kondycji i sprawności!

MyFitnessPal

Aplikacja MyFitnessPal jest dedykowana przede wszystkim dla osób, które marzą o szczuplejszej sylwetce. Program pozwala obliczać kalorie, a także daje dostęp do ponad 300 ćwiczeń wzmacniających kondycję.

Najlepsze aplikacje fitness do biegania

Aplikacje do biegania to świetna alternatywa dla osób, które nudzi standardowy jogging i szukają większych wyzwań. Dzięki pomocy elektronicznego trenera można planować ciekawe treningi i rozwijać bardziej swoją kondycję.

Najlepsze darmowe aplikacje do biegania dostępne na rynku to:

Endomondo

Endomondo to najpopularniejszy z programów dla wielbicieli joggingu, wyposażony między innymi w takie funkcje jak mapowanie trasy oraz trener audio

MapMyRide

MapMyRide to aplikacja, która pomaga nie tylko planować treningi, ale i zdrowo się odżywiać. Anglojęzyczny program oblicza ilość kalorii, zarówno tych dostarczonych, jak i spalonych.