Tarot Online

Najlepsze cytaty ze świata sportu

Niniejszy artykuł pod tytułem Trening pośladków – Jak mieć pupę marzeń? nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Trening pośladków – Jak mieć pupę marzeń? należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Nawet najwięksi sportowcy miewają czasem momenty słabości. Jak odnaleźć motywację do intensywnych ćwiczeń? Poznaj najlepsze cytaty ze świata sportu i zainspiruj się do działania!

Najlepsze cytaty ze świata sportu

„Każdy rodzaj sportu niesie ze sobą bogaty skarbiec wartości. Ćwiczenie uwagi, kształcenie woli, wytrwałości, odpowiedzialności, znoszenie trudu i niewygód, duch wyrzeczenia i solidarności, wierność obowiązkom – to wszystko należy do cnót sportowca” – Arkadiusz Gołaś.

„Sport ma moc zmieniania świata. Ma moc inspirującą, rzadką moc jednoczenia ludzi… W obaleniu barier rasowych jest potężniejszy niż rządy” – John Carlin.

„Sport ma ogromną moc i może być źródłem energii do pozytywnych przemian” – Chrissie Wellington.

„Jeśli dany sport się ubóstwia, to wysiłek fizyczny sprawia dodatkową przyjemność – nawet gdy człowiek wraca z treningu zmordowany i słania się na nogach. To jest euforia nieporównywalna z niczym innym” – Marcin Prus.

Najlepsze cytaty ze świata sportu – dla biegaczy

„Nie możesz stać się numerem jeden z dnia na dzień ani nawet w ciagu kilku lat… Będziesz przegrywać wiele biegów i musisz to zaakceptować, wyciągnąć z tego wnioski i wierzyć, że wygrasz następnym razem, biorąc pod uwagę, że masz szansę następnym razem znów przegrać… Cały czas musisz wierzyć, że następny raz wygrasz…aż do dnia, kiedy to się stanie” – Paula Radcliffe

„Potykając się, można zajść daleko; nie wolno tylko upaść i nie podnieść się” – Goethe

„Za każdym razem kiedy startuję mam cel – żeby biec szybciej niż kiedykolwiek wcześniej” – Paula Radcliffe

„Nigdy nie akceptuj cudzych ograniczeń. Jeśli jest coś, co chcesz zrobić, nie ma żadnego powodu, dla którego to miałoby Ci się nie udać” – Amy Dodson

„Biegacz to nie ten, kto szybko biega. To ten, który nie ustaje w walce” – Marc Buhl

„Motywacja do wygranej jest ważna, ale motywacja do przygotowania się jest niezbędna” – Joe Paterno

Najlepsze cytaty ze świata sportu – inne

„Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać” – Jim Ryun

„Jesteś jedyną osobą na świecie, która może wykorzystać Twój potencjał” – Zig Ziglar

„Zanim coś osiągniesz, musisz czegoś od siebie oczekiwać” – Michael Jordan

„Cena sukcesu to ciężka praca, poświęcenie i determinacja, by niezależnie od tego, czy w danej chwili wygrywamy, czy przegrywamy dawać z siebie wszystko” – Vince Lombardi