Tarot Online

Poznaj najlepsze aplikacje do biegania!

Niniejszy artykuł pod tytułem Trening pośladków – Jak mieć pupę marzeń? nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Trening pośladków – Jak mieć pupę marzeń? należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Szukasz dobrej aplikacji do joggingu? Poznaj najlepsze aplikacje do biegania! Te programy będą motywować Cię do działania i pozwolą Ci osiągać jeszcze lepsze wyniki!

Najlepsze aplikacje do biegania – na co zwrócić uwagę?

Aplikacje do biegania to świetna alternatywa dla osób, które nudzi standardowy jogging i szukają większych wyzwań. Dzięki pomocy elektronicznego trenera można planować ciekawe treningi i rozwijać bardziej swoją kondycję.

Wiele programów dostępnych na smartfony z systemem Android lub iOS jest całkowicie darmowych! W zależności od potrzeb możesz wybrać aplikacje, które:

  • Mapują trasę
  • Obliczają ilość przebytych kilometrów oraz prędkość
  • Monitorują realizowane aktywności fizyczne i prowadzą statystyki
  • Zawierają motywujące powiadomienia głosowe
  • Pomagają określać cele treningowe i do nich dążyć
  • Umożliwiają porównywanie wyników ze znajomymi
  • Zawierają wbudowane odtwarzacze audio

Najlepsze aplikacje do biegania – przegląd

Endomondo

Aplikacja Endomondo to zdecydowanie najpopularniejszy z programów dla wielbicieli joggingu. Endomondo mapuje trasę, podaje przebyty dystans i tempo, pomaga również śledzić trasę biegu na mapie GPS. Dodatkową zaletą aplikacji jest trener audio, który działa motywująco i pomaga wypełniać cele. Przebyte trasy można udostępniać znajomym, porównywać wyniki i planować kolejne wyzwania.

RunKeeper

RunKeeper to bardzo popularny program, który nie tylko rejestruje przebyte ścieżki i dystanse, ale również dostarcza informacji o spalonych kaloriach. Dzięki elektronicznemu trenerowi i lektorowi audio biegacz ma większą motywację do ćwiczeń i może poprawiać swoją formę.

MapMyRide

MapMyRide to anglojęzyczna aplikacja, która pomaga nie tylko planować treningi, ale i zdrowo się odżywiać. Program oblicza ilość dostarczonych i spalonych kalorii, dzięki czemu można analizować bilans energetyczny.

Runtastic

Runtastic to darmowa aplikacja, która umożliwia mapowanie trasy i pomaga określać cele treningowe.  Program zawiera wbudowany dziennik, w którym rejestrowane są aktywności, dzięki czemu można analizować postępy na bieżąco.

Nike + Run Club

Aplikacja od Nike została zaprojektowana we współpracy ze słynnymi biegaczami. Program posiada wiele rozbudowanych funkcji i poza trenowaniem, umożliwia również dzielenie się postępami ze znajomymi. Aplikacja zawiera również wbudowany odtwarzacz muzyczny.