Tarot Online

Poznaj najlepsze cytaty motywacyjne!

Niniejszy artykuł pod tytułem Trening pośladków – Jak mieć pupę marzeń? nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Trening pośladków – Jak mieć pupę marzeń? należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Czasami trudno się zmotywować do regularnych ćwiczeń. Jak nie tracić zapału i wytrwać w postanowieniach? Poznaj najlepsze cytaty motywacyjne i pracuj wytrwale nad samym sobą!

Jak znaleźć motywację?

Początki bywają trudne. Nawet najwięksi sportowcy miewali momenty załamania i braku wiary w swoje możliwości. Jak zmotywować się do regularnego i intensywnego wysiłku? Poznaj najlepsze cytaty motywacyjne!

Najlepsze cytaty motywacyjne dla biegaczy

 • Bieganie dało mi odwagę, by zaczynać, determinację, aby wciąż próbować i duszę dziecka, aby mieć z tego wszystkiego zabawę po drodze. Biegaj często i biegaj daleko, ale nigdy nie „zabiegaj” swojej radości z uprawiania tego sportu (Julie Isphording)
 • Za każdym razem, kiedy startuję mam cel – żeby biec szybciej niż kiedykolwiek wcześniej (Paula Radcliffe)
 • Twoje ciało nie chce tego robić. Kiedy biegniesz, ono mówi Ci abyś się zatrzymała. Dlatego Twój umysł musi być silny. Zawsze posuwasz się za daleko dla Twojego ciała. Musisz znieść ból, obrać odpowiednią strategię na pokonanie go… Tu nie chodzi o wiek, nie chodzi o dietę. Chodzi o to, jak bardzo chcesz osiągnąć sukces (Jacqueline Gareau)
 • Opisać przeżycie, jakim jest maraton komuś, kto nigdy tego nie doświadczył, to jak próba opisania koloru komuś, kto urodził się ślepy (Jerome Drayton)
 • Nie możesz stać się numerem jeden z dnia na dzień, ani nawet w ciągu kilku lat… Będziesz przegrywać wiele biegów i musisz to zaakceptować, wyciągnąć z tego wnioski i wierzyć, że wygrasz następnym razem, biorąc pod uwagę, że masz szansę następnym razem znów przegrać… Cały czas musisz wierzyć, że następny raz wygrasz… aż do dnia, kiedy to się stanie (Paula Radcliffe)
 • Wiele ludzi biega po to, aby zobaczyć, kto jest najszybszy. Ja ścigam się po to, aby zobaczyć, kto ma najwięcej odwagi (Steve Predontaine)
 • Biegacz to nie ten, kto szybko biega. To ten, który nie ustaje w walce (Marc Buhl)

Najlepsze cytaty motywacyjne dla sportowców i nie tylko

 • Zanim coś osiągniesz, musisz czegoś od siebie oczekiwać (Michael Jordan)
 • Sukces to suma niewielkiego wysiłku powtarzanego z dnia na dzień (Robert Collier)
 • Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły (Oprah Winfrey)
 • Jak trenujesz, tak będziesz walczyć (Bruce Lee)
 • Każdy rodzaj sportu niesie ze sobą bogaty skarbiec wartości. Ćwiczenie uwagi, kształcenie woli, wytrwałości, odpowiedzialności, znoszenie trudu i niewygód, duch wyrzeczenia i solidarności, wierność obowiązkom – to wszystko należy do cnót sportowca (Arkadiusz Gołaś)