Tarot Online

Test siły woli czyli postanowienia noworoczne

Niniejszy artykuł pod tytułem Trening pośladków – Jak mieć pupę marzeń? nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Trening pośladków – Jak mieć pupę marzeń? należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Koniec roku sprzyja refleksji, podsumowaniu mijających dni. Bardzo często wtedy decydujemy się na podjęcie zmian, otwarcie nowego etapu życia. Składamy noworoczne postanowienia, a potem o nich zapominamy. Co zrobić by zostały z nami na dłużej?

Zanim postanowisz

Przed podjęciem decyzji o wprowadzeniu zmian zadaj sobie pytanie:

  • czy tego naprawdę chcesz?
  • czy to otoczenie sugeruje ci wprowadzenie zmiany?
  • czy robię to, aby przypodobać się otoczeniu?

Cel postanowienia

Cel i plan działań najlepiej jest zapisać. Słowo pisane ma moc. Powiadom bliskich o swoich postanowieniach, mogą bowiem być wsparciem dla ciebie w chwilach zwątpienia. Podejmując działania wykorzystaj zasadę 5 x C:

  1. Co zacznę robić?
  2. Czego zaprzestanę?
  3. Czego zacznę robić więcej?
  4. Czego będę robić mniej?
  5. Co będę robić inaczej?

Postanowienia noworoczne są treningiem nowych umiejętności, zwycięstwem woli nad starymi nawykami. Gwarantem powodzenia jest dobry plan i determinacja działania.