Tarot Online

Zadbaj o siebie – najciekawsze zajęcia fitness!

Niniejszy artykuł pod tytułem Trening pośladków – Jak mieć pupę marzeń? nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Trening pośladków – Jak mieć pupę marzeń? należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Zajęcia fitness wcale nie muszą być monotonne i nudne. Szukasz nowych pomysłów na trening? Zależy Ci na dobrej formie i urozmaiconych aktywnościach? A może chcesz rozpocząć przygodę z nowym treningiem? Poznaj najciekawsze zajęcia fitness!

Najciekawsze zajęcia fitness – co wybrać?

Marzysz o smukłej sylwetce, ale nudzą Cię standardowe zajęcia fitness i szukasz czegoś nowego? Chcesz zacząć przygodę z fitness, ale nie wiesz, jaki typ zajęć wybrać? Spróbujemy zainspirować Cię do działania i ułatwić decyzję. Poznaj najciekawsze zajęcia fitness dostępne na polskim rynku!

Najciekawsze zajęcia fitness

ABT (z ang. abdominal, buttocks, thighs)

ABT to ćwiczenia wzmacniające, pozwalające wymodelować brzuch, pośladki i uda. Trening wykorzystuje różne przybory, takie jak step, czy ciężarki i jest bardzo urozmaicony.

TBC (z ang. Total body conditioning)

TBC to, podobnie jak ABT, odmiana zajęć wzmacniających. Trening jest ogólnorozwojowy i pomaga poprawić ogólną kondycję oraz wzmocnić i wymodelować całe ciało.

PILATES

Ćwiczenia Pilates mają na celu odprężenie umysłu i ciała, wzmocnienie mięśni i poprawę sprężystości. Trening wykonuje się w relaksującej atmosferze, wykorzystując matę lub piłki do pilates. Dopełnieniem pilates są ćwiczenia oddechowe, które pozwalają się wyciszyć i skupić na rozciąganiu ciała.

FIT BALL

Fit Ball to nowa forma ćwiczeń mentalnych, których celem jest poprawa elastyczności mięśni, koordynacji ruchowej i równowagi. Ćwiczenia wykonuje się z dużą piłką, jest to dobra opcja zwłaszcza dla osób, które pracują dużo w trybie siedzącym.

BODYPUMP

Bodypump to trening o charakterze siłowym, wykonywany do muzyki. Ćwiczenia wykonuje się ze sztangami, których obciążenie można regulować zgodnie z możliwościami i rozwijać siłę.

BODYCOMBAT

Bodycombat to trening cardio, inspirowany wschodnimi sztukami walki i boksem. Ćwiczenia są bardzo energetyczne i mają na celu poprawić siłę oraz ogólną kondycję ciała, a także wzmocnić układ krążenia.

STEP

Step to forma choreograficznych ćwiczeń fitness, wykonywanych na specjalnych podestach. Głównym celem treningu jest wzmocnienie dolnych partii ciała.

LAMBAEROBIC

Zajęcia z lambaerobiku łączą w sobie elementy fitness i tańca. Treningi są intensywne i wykonywane do różnego rodzaju muzyki. Lambaerobik pomaga wymodelować sylwetkę, zredukować stres, spalić zbędną tkankę tłuszczową i uwolnić wiele pozytywnych emocji!